Farklı Gelişen Çocuğum Var Kitap Özeti PDF

Farklı Gelişen Çocuğum Var kitabı PDF, Merhaba sevgili kitapseverler, siz değerli okurlarımız için Farklı Gelişen Çocuğum Var Kitabı hakkında detaylı bilgiler vermek adına bu paylaşımı hazırladık. Farklı Gelişen Çocuğum Var kitap özeti, Farklı Gelişen Çocuğum Var kitabının yazarı, Farklı Gelişen Çocuğum Var PDF indir gibi arama başlıklarının cevabı yazımızın içeridiğinde..

Farklı Gelişen Çocuğum Var Kitap Özeti

Hayatı hem kendiniz hem de farklı gelişen çocuğunuz için zorlaştırmak istemiyorsanız, bırakın kendisi için o da bir şeyler yapsın. Hayatı boyunca onun yanında olamayacaksınız. Bu yüzden sizin olmadığınız zamanlarda, kendi kendine maksimum düzeyde bakabilmesi, temel ihtiyaçlarını karşılayabilmesi, kendine uğraşlar bulabilmesi ve hatta bir işte çalışabilmesi için lütfen onlara fırsat verin. Lütfen unutmayınız! Herkesin gelişme potansiyeli vardır. Bu gelişme potansiyelini bireyin elinden almak, iyilik yapıyorum sanırken aslında ona en büyük kötülüğü yaptığınız anlamına gelmektedir.

İşte Pınar Kaya Döşlü’nün bu eseri, her  bireyin birer değer olduğunu düşünerek, çocuklarımızın değerli olduğunu bu  kitap aracılığıyla daha iyi tanıma ve onları nitelikli eğitsel sürece katma yolunda bize önemli ipuçları vermektedir. Unutmayın ki her çocuk farklı gelişir, önemli olan farklı gelişen çocuklarımızın gelişimine destek olmaktır.

Pınar Kaya Döşlü, Çocuk gelişimi, Özel Eğitim ve Çocuk Psikolojisi  alanlarında  multidisipliner  çalışma üzerine odaklanmış,  bir Akademisyen ve yazardır. Psikoloji alanında master yaptıktan sonra Özel Eğitim alanında doktora yapmaya karar vermiştir. Doktora eğitimine devam ederken; Kendi kliniğinde erken çocukluk döneminde yoğun davranışsal müdahale programları uygulamakta ve Çağ Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümünde derslere
girmektedir.

Farklı Gelişen Çocuğum Var Kitabı PDF indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir