Geleceği Kodlayan Çocuk / Kodlama Etkinlikeri (7 Yaş) Kitap Özeti PDF

Geleceği Kodlayan Çocuk / Kodlama Etkinlikeri (7 Yaş) kitabı PDF, Merhaba sevgili kitapseverler, siz değerli okurlarımız için Geleceği Kodlayan Çocuk / Kodlama Etkinlikeri (7 Yaş) Kitabı hakkında detaylı bilgiler vermek adına bu paylaşımı hazırladık. Geleceği Kodlayan Çocuk / Kodlama Etkinlikeri (7 Yaş) kitap özeti, Geleceği Kodlayan Çocuk / Kodlama Etkinlikeri (7 Yaş) kitabının yazarı, Geleceği Kodlayan Çocuk / Kodlama Etkinlikeri (7 Yaş) PDF indir gibi arama başlıklarının cevabı yazımızın içeridiğinde..

Geleceği Kodlayan Çocuk / Kodlama Etkinlikeri (7 Yaş) Kitap Özeti

Analitik düşünme, herkesin öğrenmesi gereken bir yetenektir.
Çocuklar meslek olarak bilgisayar bilimlerinin herhangi bir alanını seçmeseler bile, kodlama deneyimlerinin beraberinde getirdiği analitik düşünmenin bilincinden yararlanacak ve bu deneyimler her türlü̈ teknolojiyi anlamalarına ve bunlara hâkim olmalarına ve hemen hemen her disiplindeki sorunları çözmelerine yardımcı olacaktır.
Bu kitap,
7 yaş ve üstündeki çocukları bazı bilgisayar terimleri ve kodlama teknikleriyle eğlenceli bir şekilde tanıştırarak, kodlamanın beraberinde getirdiği yetileri kazandırmayı hedeflemektedir.

Kitabımız TANGRAM HEDİYELİDİR!..

Geleceği Kodlayan Çocuk / Kodlama Etkinlikeri (7 Yaş) Kitabı PDF indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir