Kelebek Etkisi Söyleşileri 1 Kitap Özeti PDF İndir

Kelebek Etkisi Söyleşileri 1 kitabı PDF, Merhaba sevgili kitapseverler, siz değerli okurlarımız için Kelebek Etkisi Söyleşileri 1 Kitabı hakkında detaylı bilgiler vermek adına bu paylaşımı hazırladık. Kelebek Etkisi Söyleşileri 1 kitap özeti, Kelebek Etkisi Söyleşileri 1 kitabının yazarı, Kelebek Etkisi Söyleşileri 1 PDF indir gibi arama başlıklarının cevabı yazımızın içeridiğinde..

Kelebek Etkisi Söyleşileri 1 Kitap Özeti

Hem Türkiye’nin, hem de dünyanın ekseni sürekli değişirken bu krizlerin ortasından esasa, kaynaklara, kadim değerlere bakmak için çaba harcanması gerekiyor. Aksi takdirde dönüşüm hâlindeki dünyada yaşayakalmaya çalışan bizler için ülkemizin temel meselelerini, dünyanın gidişatını kavrayabilmek mümkün olmaz.
Olguların hakkını veren ve zihnin berraklaşması çağrısında bulunan Kelebek Etkisi Söyleşileri I, Alev Alatlı ile Ayşe Böhürler’in “Kelebek Etkisi” programındaki sohbetlerinden oluşuyor. Kitap Rusya, Amerika, neoconlar, paleoconlar, Amerika’nın sol ve sağ damarları, milenyum dinleri, paganizm ve panteizmin günümüzdeki görünümleri, küreselciler, ekolojik hareketler, Hollywood, Yehova Şahitleri, intihar kültleri, zihin kontrol sistemleri, insanların geçmişlerinden koparılıp robot hâline getirilmesi, paralı askerlerden paralı hapishanelere dünya sistemi gibi birçok başlığa temas ediyor. Elbette karamsarlığa kapılmadan ve hep yeni başlangıçları teşvik ederek…
Alev Alatlı’nın Türk düşünce tarihine kazandırdığı birçok kavramın da çetelesi niteliğindeki, Kelebek Etkisi Söyleşileri I, Türkiye ve dünya hakkında bilmeden konuşmanın yol açtığı çatlakların büyümesiyle ortaya çıkan durumları gözler önüne seriyor.

Kelebek Etkisi Söyleşileri 1 Kitabı PDF indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir