Kendi Penceresinde Bir Adam Kitap Özeti PDF

Kendi Penceresinde Bir Adam kitabı PDF, Merhaba sevgili kitapseverler, siz değerli okurlarımız için Kendi Penceresinde Bir Adam Kitabı hakkında detaylı bilgiler vermek adına bu paylaşımı hazırladık. Kendi Penceresinde Bir Adam kitap özeti, Kendi Penceresinde Bir Adam kitabının yazarı, Kendi Penceresinde Bir Adam PDF indir gibi arama başlıklarının cevabı yazımızın içeridiğinde..

Kendi Penceresinde Bir Adam Kitap Özeti

Kendi Penceresinde Bir Adam, Le Corbusier’nin 1925 ile 1960 yılları arasında muhtelif yayınlarda yayımlanmış yazılarından oluşan resimli bir antoloji. Daha önce hiçbir kitaba alınmamış bu metinler, işledikleri konuların kapsamı ve hedef aldıkları kesimlerin çeşitliliğiyle bir yandan mimar, kuramcı, şehir plancısı, şair ve ressam Le Corbusier’nin eksiksiz bir portresini sunarken, aynı zamanda düşüncelerinin ne kadar geniş bir yankı uyandırdığını apaçık ortaya koyuyor.
Resimden heykele kendi sanatsal çalışmalarından örnekler ve yapılarındaki ruhu dışarı vuran siyah beyaz fotoğrafların yanı sıra bibliyografya ve yapıtlarının kronolojik dökümünü içeren bu çalışma, Le Corbusier’yi tüm yönleriyle kavrayan eşsiz bir kaynak.

Kendi Penceresinde Bir Adam Kitabı PDF indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir