Kiraz Ağacı ile Aramızdaki Mesafe Kitap Özeti PDF

Kiraz Ağacı ile Aramızdaki Mesafe kitabı PDF, Merhaba sevgili kitapseverler, siz değerli okurlarımız için Kiraz Ağacı ile Aramızdaki Mesafe Kitabı hakkında detaylı bilgiler vermek adına bu paylaşımı hazırladık. Kiraz Ağacı ile Aramızdaki Mesafe kitap özeti, Kiraz Ağacı ile Aramızdaki Mesafe kitabının yazarı, Kiraz Ağacı ile Aramızdaki Mesafe PDF indir gibi arama başlıklarının cevabı yazımızın içeridiğinde..

Kiraz Ağacı ile Aramızdaki Mesafe Kitap Özeti

Yazarın kendi yaşam hikâyesinden esinlenerek, küçük bir kızın görme yetisini kaybetmesiyle ilgili kaleme alınmış olan bu roman her yaştan okur için. Küçük Prens, İçimdeki Müzik gibi kitapların hayranları için çok özel bir yeri olacak…
Mafalda, dokuz yaşındaki bir kız çocuğu ve bildiği bir şey var: Gelecek altı ay içinde, görme yetisini tamamen kaybedecek. Mafalda, görünürdeki bu karanlık gelecekte yolunu bulabilecek, okula gidebilecek, futbol oynayabilecek ve kedisine bakabilecek mi?
Ailesi ve arkadaşlarının yardımıyla Mafalda, kendisi için önemli olan şeyleri keşfetmeye çalışır. Görme yetisini kaybetse de yapabileceği şeylerin listesini çıkarır…
İlham verecek bir cesaret ve kararlılık hikâyesi. 

Durup kiraz ağacını selamlıyorum. Babamla birlikte her gün geçtiğimiz sokaktan bakınca onu uzaktan -ama sadece biraz uzaktan- görebiliyorum. Aslında karşımda gördüğüm şey renkli bir leke ama ben onun ağaç olduğunu, yani hayallerimdeki gibi iyi yürekli bir devin saçları olduğunu biliyorum. Tamamen bulanık, ama orada.

Kiraz Ağacı ile Aramızdaki Mesafe Kitabı PDF indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir