Lastiği Patlak Trende Hiçbir Yere Giderken Kitap Özeti PDF İndir

Lastiği Patlak Trende Hiçbir Yere Giderken kitabı PDF, Merhaba sevgili kitapseverler, siz değerli okurlarımız için Lastiği Patlak Trende Hiçbir Yere Giderken Kitabı hakkında detaylı bilgiler vermek adına bu paylaşımı hazırladık. Lastiği Patlak Trende Hiçbir Yere Giderken kitap özeti, Lastiği Patlak Trende Hiçbir Yere Giderken kitabının yazarı, Lastiği Patlak Trende Hiçbir Yere Giderken PDF indir gibi arama başlıklarının cevabı yazımızın içeridiğinde..

Lastiği Patlak Trende Hiçbir Yere Giderken Kitap Özeti

Son yıllarda okuduğum en güzel kitap… Kısa hikayelerden derlenmiş, tamamen özgün; bazen düşündüren, bazen güldüren, bazen acıtan, ister absürt deyin, ister mizah, ister kara komedi… Harika bir çalışma…

Orijinal adı “Lastiği Patlak Trende Hiçbir Yere Giderken.” Kitaptaki en uzun cümle de kitabın bu adı. 136 sayfalık kitapta tam 36 kısa hikaye var. Ve tümü birbirinden hoş… İster Woody Allan, ister Aziz Nesin, isterseniz başka bir hikayeciyi aklınıza getirip öyle okuyun. Ama ihmal etmeyin, mutlaka okuyun. Ben okudum ve bu sıkıcı, insanı bunaltan günlerde yaptığım en güzel şeylerden biri oldu.

Evet, bu sevimli kitabı İbrahim Uzun yazmış. Her ne kadar künyede İbrahim “Değil” yazıyor olsa da! 1968 yılında Trabzon’da doğmuş. Kendisi Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni… Gençliğinde yerel gazetelerin mizah sayfalarında çalışmış. Kitap denemelerine devam ediyor. Kendi ifadesi ile “Koşullar uygun olursa…” her yıl yeni bir kitap yayımlamayı düşünüyor.  (İHSAN ÖKSÜZ, Günebakış Gazetesi)

Lastiği Patlak Trende Hiçbir Yere Giderken Kitabı PDF indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir