Liderimiz Efendimiz Hz. Muhammed (s.a.v.) Kitap Özeti PDF

Liderimiz Efendimiz Hz. Muhammed (s.a.v.) kitabı PDF, Merhaba sevgili kitapseverler, siz değerli okurlarımız için Liderimiz Efendimiz Hz. Muhammed (s.a.v.) Kitabı hakkında detaylı bilgiler vermek adına bu paylaşımı hazırladık. Liderimiz Efendimiz Hz. Muhammed (s.a.v.) kitap özeti, Liderimiz Efendimiz Hz. Muhammed (s.a.v.) kitabının yazarı, Liderimiz Efendimiz Hz. Muhammed (s.a.v.) PDF indir gibi arama başlıklarının cevabı yazımızın içeridiğinde..

Liderimiz Efendimiz Hz. Muhammed (s.a.v.) Kitap Özeti

Peygamber Efendimizin (s.a.v) hayatı hakkında şu ana kadar binlerce eser ve makaleler yazılmıştır. Hiç şüphesiz kıyamete kadar da yazılmaya devam edecektir. Çünkü Liderimiz Efendimiz (s.a.v) âlemlere “Rahmet Peygamberi” olarak gönderilmiştir. Var olduğu sürece dünya merhamete muhtaçtır. Öyleyse Efendimizden (s.a.v)  her zaman ve her devirde, her defasında yeni sırları keşfedilerek, haklı olarak bahsedilmeye yani yazılıp çizilmeye devam edilecektir.
Bendeniz birkaç kitap fuarına katıldım. Gençlere hitap edecek ve bugünkü Türkçe ile yazılmış, anlaşılması kolay, yalın, akıcı ve anlaşılır bir şekilde Efendimizi (s.a.v) anlatmak üzere bu kitabı yazmaya karar verdim. Ayrıca sonsuza kadar Efendimizin (s.a.v) yanında olduğumuzu ilan etmek için, İki Cihan Güneşi, başlarımızın tacı, yaralarımızın ilacı ve hepimizin muhtaç olduğu Habib-i Hudâ, şefî-i rûz-i cezâ Hz. Muhammed Mustafa’nın (s.a.v) aşığı olduğumu beyan etmek ve envantere girmek için bu eseri yazmaya karar verdim. Allah (c.c.) yar ve yardımcımız olsun. Hadiste şöyle buyurulur:
“Ölünce herkesin amel defteri kapanır. Üç insan müstesna: Salih evlat bırakan, sadaka-i cariye ve insanlığın hayrına eser bırakanlar.

Liderimiz Efendimiz Hz. Muhammed (s.a.v.) Kitabı PDF indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir