N’apsak Bu Gençleri? Gençlerle İlgili Ön Yargıların Analizi Kitap Özeti PDF

N’apsak Bu Gençleri?
Gençlerle İlgili Ön Yargıların Analizi kitabı PDF, Merhaba sevgili kitapseverler, siz değerli okurlarımız için N’apsak Bu Gençleri?
Gençlerle İlgili Ön Yargıların Analizi Kitabı hakkında detaylı bilgiler vermek adına bu paylaşımı hazırladık. N’apsak Bu Gençleri?
Gençlerle İlgili Ön Yargıların Analizi kitap özeti
, N’apsak Bu Gençleri?
Gençlerle İlgili Ön Yargıların Analizi kitabının yazarı, N’apsak Bu Gençleri?
Gençlerle İlgili Ön Yargıların Analizi PDF indir
gibi arama başlıklarının cevabı yazımızın içeridiğinde..

N’apsak Bu Gençleri?
Gençlerle İlgili Ön Yargıların Analizi Kitap Özeti

Yetişkinler ve yaşlıların gençlerle iletişim sorunu binlerce bölümlük cadı masalı gibidir. Her devirde “Ah şu gençler!” diye başlayan ve “N’apsak bu gençleri?” tarzında biten cümleler kurulur. Hepimizin gençlik tasavvurlarını sahihleştirmek için aynaya bakma zorunluluğu var. Teknolojik dönüşümün de etkisiyle dede ve nine ile torun arasındaki kuşak farkı anne ve baba ile çocuk arasına hatta kardeşler arasına kadar indi. Böyle bir dönemde çocukları ve gençleri anlamak daha önemli hâle geldi. Anlamadan anlatmak, anlamadan iletişim ve etkileşim kurmak imkânsız.
Erol Erdoğan, gençlerle ilgili hâlleri doğru anlama, onlarla ilgili yanlış analizleri azaltma ve gittikçe artan gençliğe yönelik ön yargılarımıza mercek tutma çabasına bizi de ortak ediyor.
Yazara göre bu kitabı gençler dâhil herkes okumalı ancak anne ve babaların yanı sıra yetişkinler, yaşlılar ve gençlerle ilgili çalışma yapanlar daha özenli okumalı.

N’apsak Bu Gençleri?
Gençlerle İlgili Ön Yargıların Analizi Kitabı PDF indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir