New York / Bilmek İstediğiniz Her Şey Kitap Özeti PDF

New York / Bilmek İstediğiniz Her Şey kitabı PDF, Merhaba sevgili kitapseverler, siz değerli okurlarımız için New York / Bilmek İstediğiniz Her Şey Kitabı hakkında detaylı bilgiler vermek adına bu paylaşımı hazırladık. New York / Bilmek İstediğiniz Her Şey kitap özeti, New York / Bilmek İstediğiniz Her Şey kitabının yazarı, New York / Bilmek İstediğiniz Her Şey PDF indir gibi arama başlıklarının cevabı yazımızın içeridiğinde..

New York / Bilmek İstediğiniz Her Şey Kitap Özeti

NTV Yayınları’ndan yeni bir seri daha. Dünyanın belli başlı şehirleri hakkında bilmek istediğiniz her şey:

Londra, Paris, New York ve Roma…Resimli ve esprili anlatımıyla genç kaşifler kadar kaşif ruhunu yitirmemiş yetişkinlerin de ilgisini çekecek bir seri.

Elinizdeki kitap dünyanın en ünlü şehirlerinden New York’un içyüzünü anlatan gerçek bir hikayedir. Burada yüksek gökdelenler, derin metrolar, çıplak bir kovboy ve Yankee’lerin en gürültücü taraftarları hakkında büyüleyici hikayeler okuyabilirsiniz.

Sosisli sandviçler, kanalizasyon timsahları, borsadaki boğalar ve sokak sporlarıyla ilgili şahane öykülere bakmadan geçmeyin. Karşınıza süper kahramanlar, ünlü savaşlar, polisler, aşçılar ve milyonlarca sıçan çıkacak.

İşte size hiç mi hiç bilmediğiniz bir New York.

New York / Bilmek İstediğiniz Her Şey Kitabı PDF indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir