Site Kullanım Şartları

Bu web sitesine erişmeden ya da siteyi kullanmadan önce lütfen Kullanım Şartları’nı dikkatlice okuyup gözden geçiriniz. Bu siteye erişerek ya da bu siteyi kullanarak, Kullanım Şartları’nı okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi onaylamış olursunuz. Eğer Kullanım Şartları’nı kabul etmiyorsanız bu siteye erişemez veya bu siteyi kullanamazsınız.  Site Sahibi bu Kullanım Şartları’nda zaman zaman değişiklikler yapabilir. Değişiklikler web sitesinde yayınlandığı andan itibaren geçerli olacağından bu Kullanım Şartları’nı düzenli olarak kontrol etmelisiniz.

Web Sitesinin Kullanımı. Bu siteye ait içerikler (resim, yazı vb.) izinsiz kopyalanamaz ve alıntı yapılarak, başka sitelerde yayınlanamaz. www.klimamvar.com adresine ait içerikler (resim, yazı vb.) iznimiz olmadan kullanılamaz.

Sitemizde bulunan içeriklerin (resim, yazı vb.) doğruluğu ve kesinliği garanti edilmez. Ayrıca, www.klimamvar.com adresinde yayınlanan içeriklerin bazıları güncelliğini kaybetmiş olabilir, bundan dolayı meydana gelebilecek sorunlardan www.klimamvar.com sorumlu değildir. Güncelliğini kaybetmiş bir içerik gözlemlediyseniz İletişim Sayfamızdan bize bildirebilirsiniz.

www.klimamvar.com adresinde, yayınlanan reklamlardan dolayı oluşabilecek her türlü maddi ve manevi zarardan www.klimamvar.com sorumlu değildir.

www.klimamvar.com adresinde, farklı sitelere yönlendirilen linklerden ve bu link verilen sitelerin içeriklerinden www.klimamvar.com sorumlu değildir. Sitemizdeki içeriklerden dolayı meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zarardan www.klimamvar.com sorumlu değildir. Bu siteye yapılan yorumlardan, yorumu yazan kişilerden  www.klimamvar.com sorumlu değildir.

www.klimamvar.com ”Site Kullanım Şartları ” sayfasını her zaman, önceden haber vermeden güncelleme veya değiştirme hakkına sahiptir.

www.klimamvar.com adresinin herhangi bir sayfasına girdiğiniz takdirde, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılırsınız. Yukarıdaki şartları kabul etmiyorsanız, bu web sitesini kullanmayınız