Sonsuz Olasılıklar Hayalleri Yaşama Sanatı Kitap Özeti PDF

Sonsuz Olasılıklar
Hayalleri Yaşama Sanatı kitabı PDF, Merhaba sevgili kitapseverler, siz değerli okurlarımız için Sonsuz Olasılıklar
Hayalleri Yaşama Sanatı Kitabı hakkında detaylı bilgiler vermek adına bu paylaşımı hazırladık. Sonsuz Olasılıklar
Hayalleri Yaşama Sanatı kitap özeti
, Sonsuz Olasılıklar
Hayalleri Yaşama Sanatı kitabının yazarı, Sonsuz Olasılıklar
Hayalleri Yaşama Sanatı PDF indir
gibi arama başlıklarının cevabı yazımızın içeridiğinde..

Sonsuz Olasılıklar
Hayalleri Yaşama Sanatı Kitap Özeti

NE DÜŞÜNDÜĞÜNE DİKKAT ET, 
DÜŞÜNCELER GERÇEKLİĞE DÖNÜŞÜR…
 
Bizler olasılıklar arasında sonsuz macera yaşama potansiyeliyle dolu, ruhani varlıklarız; kendi gerçekliğimizi, kaderimizi ve şansımızı yaratırız.
Sonsuz Olasılıklar, her birimizin gerçek amacını keşfetmesini sağlayan, hayal gücümüzü tutuşturan ve arzularımızı su yüzüne çıkaran canlı ve ilham verici bakış açıları sunuyor. Mike Dooley sayesinde hayallerimizin tesadüfi ya da önemsiz olmadığını, bize yaşayabileceğimiz hayatlar hakkında ipuçları verdiğini öğreneceksiniz. Kalbinizi ve zihninizi bir kez açtıktan sonra maneviyatın geleneksel anlamının ötesinde düşünmeye başlayacak ve hem hayatın ta kendisinin sonsuz bir macera olduğunu hem de kim olduğunuzu ve neden burada bulunduğunuzu keşfedeceksiniz. 
Hepimizi evrenin sırlarına doğru derin bir keşif turuna çıkaran Sonsuz Olasılıklar, cesur ve tatmin edici bir yaşam tarzı için bize sayısız kapı aralıyor. Mike Dooley’nin rehberliğinde hayallerinizdeki hayatı bilinçle, sevgiyle ve zekice yaşayıp daha fazlasına meydan okumaya hazır olun. 
 
“Bu kitap beni çok heyecanlandırdı! Mike Dooley hepimizin ruhuna kocaman, harika bir hediye vermiş. Tanrı’nın bizim için istediği şeyi bize açıkça göstermiş: sınırsız neşeyle dolu bir hayat!”
Neale Donald Walsch
 
Sonsuz Olasılıklar, mükemmel zamanlamayla kaleme alınmış mükemmel bir kitap. Bilgelikle, cevaplarla ve yönlendirmelerle dolu. Değişim ve dönüşüm süreçlerinde herkese yardım edebilecek eşsiz bir birleşim. Bayıldım.” Ariane de Bonvoisin
 
 “Bu kitap sizin yaşam biletiniz. Sonsuz Olasılıklar’ı okuduktan sonra hayata bir daha asla aynı pencereden bakamayacaksınız.”
James Van Praagh
 
“Büyük adamlar olarak nitelendirilen Anthony Robbins’in, Wayne Dyer’ın, Earl Nightingale’in ve diğerlerinin hayranıyım ama şunu fark ettim ki Dooley’nin kalemi hepsinden daha edebî ve bilgece.”
Los Angeles Entertainment Today
SEN HAYAT TUVALİNDEKİ GÖRÜNTÜLERİ 
DÜŞÜNCE FIRÇASININ DARBELERİYLE SÜREKLİ AMA BİLİNÇSİZCE YENİDEN DÜZENLEYEN VE 
HİÇ UYUMAYAN BİR SANATÇISIN.
 
 Mike Dooley’nin manifestosu olan Sonsuz Olasılıklar, illüzyonlarla dolu dünyamızda kalbimizin isteklerinin, özellikle de mutluluğun sınırlı olmadığını, daha fazla sevgi ve yeni olasılıklar deneyimlemenin de sadece hayal gücümüzle ve bu doğrultudaki eylemlerimizle sınırlı olduğunu söylüyor. 
Hayallerimizi gerçekleştirmek zor değildir; önemli olan inanç, beklenti ve hepsinden öte evrendeki yerimizi bilmemizdir…

Sonsuz Olasılıklar
Hayalleri Yaşama Sanatı Kitabı PDF indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir